ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (6η αγωνιστική)

18:30 Παναθηναϊκός – Βόλος (Novasports 2)

Premier League (6η αγωνιστική)

14:30 Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sports 1)

17:00 Φούλαμ – Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sports 4)

19:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι (Cosmote Sports 1)

22:00 Λίβερπουλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sports 1)

LaLiga (7η αγωνιστική)

17:00 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sports 2)

19:30 Οσασούνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sports 4)

19:30 Σεβίλλη – Έιμπαρ (Cosmote Sports 8)

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sports 2)

Serie A (5η αγωνιστική)

16:00 Αταλάντα – Σαμπντόρια (Novasports 2)

19:00 Τζένοα – Ίντερ (Novasports 1)

21:45 Λάτσιο – Μπολόνια (Novasports 1)

Bundesliga (5η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 3)

16:30 Μάιντς – Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Cosmote Sport 9)

16:30 Λειψία – Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

16:30 Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ

19:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ – Σάλκε (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (8η αγωνιστική)

18:00 Λοριάν – Μαρσέιγ (Novasports 4)

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν (Novasports 3)

Eredivisie (6η αγωνιστική)

17:30 Φένλο – Άγιαξ (Novasports 5)

19:45 Ουτρέχτη – Τβέντε

21:00 Τσβόλε – Βίλεμ

22:00 Χέερενφεεν – Έμεν

Primeira Liga (5η αγωνιστική)

17:30 Νασιονάλ – Πάσος Φερέιρα

20:00 Σάντα Κλάρα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 9)

22:30 Πόρτο – Ζιλ Βισέντε (Cosmote Sport 9)

Championship (5η αγωνιστική)

14:30 Γουότφορντ – Μπόρνμουθ (Novasports 1)

17:00 Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο (Novasports 3)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

17:15 Χαρίλαος Τρικούπης – Άρης (ERTFLIX)

17:15 Ιωνικός – ΑΕΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

17:15 Περιστέρι – Κολοσσός Ρόδου (ERTFLIX)

19:30 Ηρακλής – ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

Α2 ανδρών (4η αγωνιστική)

17:00 Αμύντας – Αγρίνιο (YouTube)

17:00 Δάφνη Δαφνίου – Παγκράτι (YouTube)

17:00 Καβάλα – Καρδίτσα

17:00 Απόλλων Πατρών – Οίαξ Ναυπλίου (YouTube)

17:00 Ψυχικό – Πανερυθραϊκός

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

19:00 Μίλωνας – ΠΑΟΚ (Youtube)

20:30 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Youtube)

Α1 γυναικών (1ος όμιλος, 3η αγωνιστική)

18:00 Λαμία – Παναθηναϊκός

19:00 Ηλυσιακός – Αμαζόνες

19:00 ΑΟ Θήρας – Μαρκόπουλο (Youtube)

Α1 γυναικών (2ος όμιλος, 3η αγωνιστική)

18:00 Ολυμπιακός -ΠΑΟΚ (Youtube)

19:00 Θέτις – ΑΕΚ

20:00 Πορφύρας – Πανναξιακός (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

17:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φαίακας Κέρκυρας

18:00 Δράμα – Ζαφειράκης Νάουσας

18:00 Αερωπός – Φίλιππος Βέροιας

18:00 Διομήδης Άργους – Ιωνικός Ν.Φ.

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

14:30 ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πανόραμα

15:30 Προσοτσάνη – ΠAOK

18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Βέροια

20:15 Κορυδαλλός – Καματερό

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)

14:00 Χανιά – Ολυμπιακός

14:30 Υδραϊκός – Χίος

14:30 ΠΑΟΚ – Περιστέρι

16:00 Εθνικός – ΟΥΚ Βόλου

17:00 Γλυφάδα – Βουλιαγμένη

18.30 Πανιώνιος – Παλαιό Φάληρο (YouTube)

19:00 Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

Α’ εθνική γυναικών (4η αγωνιστική)

12:00 Ρέθυμνο – Πανιώνιος

14:30 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

17:30 Εθνικός – Νηρέας Χαλανδρίου

18:30 Γλυφάδα – Λάρισα

19:00 ΝΕ Πατρών – ΑΕΚ

makthes.gr